Marka FILIGRANKI

Nasza marka FILIGRANKI jest efektem współpracy kilku osobowości: grafika, drukarza, rękodzielnika oraz przesiębiorcy. Wspólnie wnieśliśmy do tego przedsięwzięcia ogromny bagaż wielu lat doświadczeń oraz całe serca wypełnione pasją i chęcią stworzenia czegoś nowego, wyjątkowego. Zapał, którego każdy z nas miał wręcz nadmiar zaowocował bardzo dynamicznym rozwojem oferty glównie tekturek, przeznaczonych do ozdabiania prac scrapbookingowych, ale stopniowo prowadził nas dalej w scrapowy świat i tak powstały pierwsze kolekcje papierów, które dzięki profesjonalnemu zapleczu drukarskiemu wyprodukowane zostały zgodnie z najwyższymi standardami i zyskały grono swych wielbicieli.
Regularnie wzbogacamy naszą ofertę o nowe produkty, a wszystko po to, by zaspokajać Wasze potrzeby i sprostowywać Waszym oczekiwaniom, gdyż to Wy drodzy Klienci jesteście dla nas najważniejsi.

UWAGA! ZMIANA ADRESU (jednocześnie informujemy, że nasza pracownia nie jest sklepem stacjonarnym, tylko punktem odbioru towaru wcześniej zamówionego w sklepie internetowym)